1. דף הבית
  2. /
  3. שיפוץ מטבח - איך מתכוננים?

חיפוש :

שיפוץ מטבח - איך מתכוננים?

ישנם מקרים בהם הדרך הטובה והמהירה ביותר בה תצליחו לשפץ את המטבח תהיה הריסה מלאה של הקיים לטובת בנייה חדשה. אלו הן עבודות שיפוצים המתבצעות על ידי חברות מקצועיות בעלות ניסיון מתאים. חברת בית שקט מבצעת דרך קבע עבודות שיפוץ מטבח במרכז או שיפוץ מטבח בשרון. צוות מקצועי, מיומן ואדיב מטעם החברה מבצע את העבודה כולה מתחילתה ועד לשביעות רצון מלאה של הלקוח. צרו קשר לקבלת המלצות ופרטים נוספים על שירותי החברה.

מה חשוב לברר לפני שלב ההריסות?

כל שיפוץ מטבח בשרון או בכל אזור אחר בארץ יביא עמו כמות גדולה של פסולת. על מנת לייעל את פינוי הפסולת נוהגים הקבלנים להציב מכולה בסמוך לבית ולפנות אל המכולה את כל הפסולת. בכדי למנוע מראש סכסוכי עם השכנים או בעיות מול הרשות המקומית, כדאי לעדכן מראש את השכנים בביצוע העבודות ולברר מהן התקנות המקומיות. בחלק מהרשויות המקומיות תוכלו להציב את המכולה במהלך מספר ימים ללא הגבלה, בעוד רשויות אחרות מאפשרות את הצבת המכולה באזורים מסוימים רק למשך מספר שעות. את כל סוגי מכולות הפסולת יש להקפיד לכסות עם סיום יום העבודה. בתום עבודת ההריסה על הקבלן לפנות את הפסולת אל אתר מתאים.

תכנון תקציב לקראת שיפוץ מטבח ברעננה

בכל הגדרת תקציב לשיפוץ מטבח או כל חדר אחר בבית חשוב לזכור לקחת בחשבון גם הוצאות לא צפויות. לאחר שהרכבתם את התקציב וקבלתם הצעת מחיר מפורטת כתובה וחתומה מהקבלן, תגדירו עוד כ-20% מהתקציב בעבור הוצאות ותקלות לא צפויות. כך תוכלו להיות מוכנים לכל תרחיש ולא תמצאו את עצמכם נדרשים להפסיק את העבודה.

ניקיון לאחר עבודת שיפוץ

תתחילו את השימוש במטבח החדש ברגל ימין עם עבודת ניקיון מקצועית. השלמת עבודת השיפוץ עם עבודת ניקיון מבטיחה שאתם תקבלו את המטבח החדש שלכם נקי ומוכן לשימוש. כל עבודת שיפוץ מטבח בכפר סבא נמליץ לסיים עם שירותי חברת ניקיון מומלצת ואמינה. הקפידו לבחור בחברת ניקיון שמחזיקה בפוליסת ביטוח צד ג' ומבטחת גם את העובדים. עשו לכם הרגל לבחור רק באנשי מקצוע מנוסים, מומלצים ואמינים.
לפרטים וייעוץ התקשרו: 
054-7468456

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול