1. דף הבית
  2. /
  3. שיפוץ סלון במרכז

חיפוש :

שיפוץ סלון במרכז - איך מקבלים את התוצאות הכי טובות?

אם חשבתם עד היום שתוכלו לבחור את קבלן השיפוצים הטוב ביותר, לתת לו את המפתח לדירה ולצאת לחופשה של שבוע באילת – כדאי שתחשבו שוב. מעורבות שלכם עם נוכחות יומיומית בבית, הכרחית להשגת התוצאות הטובות ביותר. ככל שתדעו אתם יותר על עבודות שיפוץ, כך תצליחו לשים לב לפרטים הקטנים שמבטיחים עבודת שיפוץ סלון במרכז ברמה גבוהה.

חברת בית שקט מתמחה בביצוע עבודות שיפוצים באזור המרכז ואזור השרון. צוות מקצועי מטעם החברה ילווה אתכם מתחילת העבודה ועד לסיומה במועד שנקבע. שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו. העבודות כולן מתבצעות תוך הקפדה על שימוש בציוד מתקדם, חומרי גלם איכותיים ומיטב אנשי המקצוע. עבודות שיפוץ סלון בשרון מתבצעות בבתים פרטיים, בשכונות המגורים החדשות, במגדלי היוקרה וגם בשכונות הוותיקות.

תכנון נכון של מערכת החשמל בבית

כיום כאשר כמעט כל עבודת שיפוץ סלון במרכז מסתיימת בהתקנת גופי תאורה מעוצבים וציוד מולטימדיה מתקדם, כדאי לנצל את עבודת השיפוץ על מנת לשדרג ולחזק את מערכת החשמל בבית. אם אין אצלכם בבית היום קו חשמל תלת פאזי צפויים קשיים בהפעלה מקבילה של מכשירים צרכני אנרגיה גדולים. משמעות הדבר היא שלא תוכלו להפעיל בו זמנית את מכונת הכביסה, את תנור האפייה ואת המזגן. הגדלת תכנית החשמל בבית לתלת פאזי כרוכה בקבלת אישור מטעם חברת החשמל. הקדימו להגיש את הבקשה על מנת שלא לגרום לעיכובים ושיבושים בעבודת השיפוץ.

שיפוץ סלון ברעננה למראה מעוצב במינימום עלויות

הדרך הטובה ביותר בה תצליחו לחסוך היא שימוש במה שיש. אל תמהרו לרכוש רהיטים חדשים מבלי לבחון אפשרות לשדרוג ושיפוץ של הרהיטים הקיימים. בעזרת צבע, ריפוד מחדש או שינוי קל של העיצוב תצליחו להשיג מראה רענן וחדש לסלון בעלות נמוכה. חשיבה יצירתית תסייע לכם להפוך מגירות ישנות למדף דקורטיבי, שרפרף לשידת צד מיוחדת וכלים ישנים לחפצי נוי.

משפצים גם את הגינה/המרפסת

אם התמזל מזלכם ויש לכם בבית מרפסת שמש או גינה, כדאי לכלול גם אותן בפרויקט השיפוץ. עבודת שיפוץ סלון בכפר סבא תוכל להתבצע יחד עם עבודת שיפוץ למתחם החיצוני. אם היציאה אל המתחם החיצוני היא מתוך הסלון כדאי לתקין דלת זכוכית ולעצב את שני המתחמים בהתאמה.
לפרטים וייעוץ התקשרו: 
054-7468456

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול