1. דף הבית
  2. /
  3. שיפוצניק

חיפוש :

שיפוצניק

ההשקעה שלכם בבחירה נכונה של צוות שיפוצים לבית תבוא לידי ביטוי בתוצאות, עם שיפוצניק מקצועי אתם ישנים טוב יותר בלילה וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.

צוות השיפוצים של בית שקט מחזיק בניסיון עשיר בתחום, כל עבודות השיפוצים מתבצעות בסטנדרטים גבוהים של איכות, מקצועיות ושירות. אנו מבצעים עבודות שיפוצים כלליים, בנייה קלה, עבודות גבס, התקנה של פרגולות, התקנה של דקים ועוד. אצלנו בבית שקט תוכלו לקבל את כל השירותים הדרושים לשיפוץ הבית במקום אחד יחד עם אחריות מלאה, עם בית שקט אתם משפצים בראש שקט.

הטיפים שלנו לבחירה נכונה של שיפוצניק לבית

המלצות של חברים

אין ספק כי המלצות של לקוחות קודמים שימושיות לבחירה נכונה של שיפוצניק לבית, אך רגע לפני שאתם ממהרים להזמין שיפוצניק לפי המלצות כדאי לבחון לעומק את ההמלצה ולוודא כי מדובר באיש המקצוע המתאים לכם.
זה הזמן לשאול את עצמכם האם אתם סומכים על האדם שנותן את ההמלצה? האם עבודת השיפוצים שבוצעה אצל האדם שממליץ תואמת את הצרכים שלכם? בנוסף, נסו לקבל פרטים נוספים כמו עמידה בזמנים, איכות חומרי גלם, שמירה על סביבת עבודה נקייה, עבודה במסגרת התקציב שנקבע מראש.

חשוב מאוד יהיה ללכת ולבחון בעצמכם עבודות קודמות של השיפוצניק, תמונות אינן מספיקות בכדי לבחור שיפוצניק לעבודת שיפוצים נרחבת לבית.

עבודה מבוססת הסכם כתוב

כבר בשלב התחלתי כדאי יהיה להעלות על הכתב את הסיכומים בין שני הצדדים, עבודה עם חוזה/הסכם עבודה חתום מספקת הגנה לשני הצדדים. בתוך החוזה חשוב יהיה לכלול סעיפים המתייחסים לעמידה בזמנים, עלויות, רכישת חומרי גלם, פינוי פסולת וניקיון, הובלה של חומרים, תשלום של מקדמות וכן הלאה.

חברת שיפוצים מקצועית אינה חוששת להעלות את הדברים על הכתב, היא לא תתחיל בעבודה ללא הסכם כתוב, כזו חברת שיפוצים אתם רוצים לעצמכם, זוהי חברה שתאפשר לכם לישון בשקט בידיעה שהבית שלכם נמצא בידיים טובות.


לפרטים וייעוץ התקשרו: 
054-7468456

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול